KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5508332
nr 550 8332
Blandteknik
Signerad Kupcsynski 1970, abstrakt figur, 39x27
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:53:48
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr
550 kr
700 kr
800 kr
700 kr
850 kr