KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5508332

nr 550 8332

Blandteknik

Signerad Kupcsynski 1970, abstrakt figur, 39x27

Utrop:

100 kr

Såld:

900 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:53:48